Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Flakë në tunelin Tiranë-Elbasan, makina shpërthen në ecje

Një automjet përfshihet nga flakët në ecje e sipër në aksin Elbasan- Tiranë afër tunelit. Automjeti i përfshirë nga flakët ishte në ecje në vendin e quajtur Mamël jo shumë larg tunelit.

Në vendngjarje ka shkuar shërbimi zjarrfikës i cili po mundëson shuarjen e flakëve.

Policia ndërkohë ka bllokuar qarkullimin e automjeteve deri në shuarjen e flakëve.

Sipas informacioneve paraprake dyshohet që zjarri në automjet të jetë shkaktuar nga një defekt në rrjetin elektrik nga një sforarje në ngjitje e automjetit gjatë rrugës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet