Aksident në autostradën Durrës-Tiranë, një i lënduar

Aktualitet
Aksident në autostradën Durrës-Tiranë, një i

Sot rreth orës 13:56, në autostradën Durrës-Tiranë, mjeti me drejtues A.T., ka aksidentuar një drejtues motorri ende të paidentifikuar.

Ky i fundit është dërguar menjëherë në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

ME TE LEXUARAT