“A jeni për peshkim....?!”, Trejsi Sejdini pozon pa të brendshme

Showbiz
“A jeni për peshkim....?!”, Trejsi Sejdini pozon pa të

Përveçse modele Trejsi, njihet edhe nga publiku si ish-e dashura e Leonard Dukës, i cili është shpallur në kërkim nga policia për v.ra.sjen e ish-policit, Santiago Malko.

Trejsi Sejdini, modelja shqiptare që fitoi Miss Universe Albania 2018, përshëndet rrjetet sociale me fotot bombastike pa të brendshme në plazh.

Ish-Missi është e njohur për postimet e nxehta dhe pamjet ku ekspozon trupin. Pas kurorës së Miss Shqipërisë modelja tashmë po qendron në Amerikë, ku po ndjek dhe disa kurse, por që nuk ka preferuar t’i ndajë me publikun shqiptar.

Përveçse modele Trejsi, njihet edhe nga publiku si ish-e dashura e Leonard Dukës, i cili është shpallur në kërkim nga policia për vr.a.sjen e ish-policit, Santiago Malko.

Në postimin e fundit të modeles shqiptare ajo është e mbuluar vetëm nga një shami, dhe duke pozuar në det ajo ka një pyetje për fansat e saj.

“Kush është për peshkim”? – thotë Trejsi në postimin e saj.

ME TE LEXUARAT