Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tragjike! Aksident me pasojë vdekje, i merr jetën në vend 23-vjeçarit

Një 23 vjeçar ka humbur jetën në një aksident rrugor në hyrje të Prrenjasit. Aksidenti me pasojë vdekjen e 23-vjeçarit në Prenjas ka ndodhur pak çaste më parë.

Mësohet se 23-vjeçari me iniciale M.K ka ndërruar jetë në vend. Viktima ka qenë në trotuar kur është përplasur nga makina.

Burimet bëjnë me dije se shoferi i automjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet