Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Thirrja e Manastirliut: Vetëm me kujdes çdo ditë, e mundim virusin e rrezikshëm!

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu përmes një mesazhi në ‘Facebook’ iu bëri thirrje qytetarëve shqiptarë dhe bizneseve që të tregojnë kujdes me respektimin e rregullave me koronavirusin.

Sipas Manastirliut, virusi i rrezikshëm mund të mundet vetëm me kujdes çdo ditë.

MESAZHI I MANASTIRLIUT

🔴🟢 Çdo ditë në terren për masat 🤜antiCOVID🤛 për të rritur ndërgjegjësimin e bizneseve dhe qytetarëve për t’ju përgjigjur me sjellje të përgjegjshme situatës së vështirë të shkaktuar si pasojë e COVID19!

#RespektoniRregullat
#RuaniShëndetin
Vetëm me kujdes çdo ditë, e mundim virusin e rrezikshëm!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet