Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Rezarta Shkurta ekspozon trupin me foto të nxehta gjatë pushimeve

Kengetarja Rezarta Shkurta ka postuar një foto në Instagram, ku në plan të parë ka vënë gjioskin.

Rezarta Shkurta ekspozoi gjoksin bombastik dhe vuri në pah linjat e saj perfekte trupore.

Shkurta dukej mjaft seksi dhe joshëse teksa pozoi në bregdet. Këngëtarja ka zgjedhur jugun e Shqipërisë për të kaluar pushimet duke u shprehur se nuk ka bregdet më të bukur se ai i vendit tonë.

“Nuk ka më bukur në botë se bregdeti Shqiptar❤️”- shkruan Rezarta në Instagram.

Këngëtarja po i kalon pushimet me moderatoren Aulona Musta dhe zbuloi se ishte pikërisht ajo që i realizoi edhe foton e nxehtë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet