Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Përfundon derbi Tirana-Partizani, ndryshon rezultati në minutat shtesë

Tirana me frymën e fundit arriti që të barazojë rezultatin 1-1 në derbin ndaj Partizanit e vlefshme për javën e 33-të në Kategorinë Superiore.

Në minutën e 92’ Ernest Muçi çon peshë zemrat e tifozëve bardheblu.

Pas një asist të Ngo me kokë, talenti bardheblu ka gjuajtur saktë brenda zonë duke mposhtur Alban Hoxhën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet