Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Familja Ronaldo me pushime, Georgina më në formë se kurrë

Kampionati italian i futbollit nuk ka përfunduar ende dhe në ndeshjen e fundit Juventusi u thye nga Milan, por Cristiano Ronaldo ka gjetur kohë për të kaluar momente pushimi me familjen e tij.

Ylli i Juventusit është fotografuar ndërsa merr rreze dielli së bashku me zonjën Ronaldo, që duhet thënë është më rrezëllitëse se kurrë dhe këtë gjë e tregon dhe kujdesi që Cristiano tregon për të duke i qëndruar gjithmonë pranë.

Nga pishina e familjes, tek xhirot me jaht pushimet e Ronaldove janë gjithmonë luksoze dhe bëjnë të ëndërrojë ndjekësit e tyre në rrjetet sociale.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet