Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Deputeti i vërsulet Vjosa ​Osmanit, ndërpritet seanca e Kuvendit të Kosovës

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani ka ndërprerë seancën ku po diskutohej për rishikimi ne buxhetit për vitin 2020.

Kjo pasi që deputeti i LDK-së, Xhavit Ukaj ka debatuar ashpër ke Osmanin edhe pse kjo e fundit i kërkonte që të qetësohej.

“Ndërpritet seanca për shkak te paedukatës së një deputeti”, ka deklaruar Vjosa Osmani. /KosovaPress/

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet