Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Pushime në fshat/ Emily Ratajkowski, sensuale dhe shumë seksi me bikini

Emily Ratajkowski ka treguar gjoksin e saj seksi në bikini të zinj teksa po kalon pushimet.

Ajo bashkë me burrin e saj kanë vendosur që të pushojnë sivjet në një fshat, për tu ruajtur edhe nga koronavirusi.

Por pavarësisht situatës Emily Ratajkowski vazhdon të tregojë anën seksi të saj në Instagram.

Modelja ka treguar gjoksin e saj dhe belin në bikini teksa ka qenë e mbuluar më një këmishë rozë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet