Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Pas shumë kohësh, Ledioni shfaqet në rrjete sociale dhe paska ndryshuar ‘look’

Prej kohësh moderatori i njohur, Ledion Liço është larguar nga ekrani dhe është treguar mjaft i rezervuar me daljet publike.

Ditën e sotme ka qenë Sara Hoxha ajo qê ka ndarë një foto me Ledionin, i cili duket se ka ndryshuar ‘look’.

Ledioni ka marrë kohë të pushojë dhe të shijojë familjen, por flitet se në shtator do të kthehet në “Top Channel”, duke marrë drejtimin e televizionit dhe duke i marrë vendin drejtorit aktual, Ben Blushi.

Megjithatë deri tani këto mbetet thjesht zëra dhe nuk ka asnjë konfirmim zyrtar.

View this post on Instagram

hubby

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet