Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Makina përplas 6-vjeçarin, niset me urgjencë në spital. Policia në kërkim të shoferit

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në lagjen nr.17, në Durrës ku një makinë ka përplasur një fëmijë të moshës 6-vjeç.

Mësohet se fëmija është jashtë rrezikut për jetën dhe ndodhet nën kujdesin e bluzave të bardha.

NJOFTIMI I POLICISE DURRES:

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 09.07.2020, rreth orës 19:00, në lagjen nr.17, Durrës, një mjet ende i paidentifikuar, ka aksidentuar shtetasin e mitur A.B., rreth 6 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet