Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Deputeti shqiptar si asnjë tjetër, udhëton me autobus në kohë koronavirusi

Deputetët e opozitës së re kanë ditur se si të tërheqin pas marrjes së mandatit, jo domosdoshmërish me fjalimet në Kuvend.

Selami Jenishehri është një prej tyre. Ai nuk është një deputet i zakonshëm, si pjesa tjetër e politikës në vendin tonë. Duket se ai ka “braktisur” biçikletën rozë me të cilin lëvizte në qytet, për autobusin.

Deputeti është parë teksa lëvizte me autobusin e linjës Instituti Bujqësor- Qendër dhe është konform rregullave të marra si pasojë e COVID-19.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet