Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tortë me lëndë narkotike për ditëlindje, Arbenita surprizon Feron

Reperi Fero feston sot 23-vjetorin e lindjes dhe në këtë ditë të shënuar për të nuk mund të mungonte urimi i të dashurës së tij.

Përmes një fotoje në Instastory, Arbenita shkrua “ditëlindja e njeriut ë zemrës”.
Por ky shkrim i saj shoqërohet edhe me tortën, e cila u ka bërë shumë përshtypje fansave.
Dekori i tortës është me lëndë narkotike, konkretisht me gjethe dhe cigare hashashi.

Kujtojmë që sot për ditëlindjen e tij, Fero publikoi edhe një projekt të ri muzikor nën titullin “2Pac”.
Lajmi i Fundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet