Pas një lufte të gjatë, Rudina Dembacaj humb njeriun e dashur: Më thave shpirtin

Showbiz
Pas një lufte të gjatë, Rudina Dembacaj humb njeriun e dashur:

Ditën e sotme, aktorja dhe moderatorja e njohur Rudina Dembacaj ka humbur babain e saj.

Ajo ka publikuar një foto të tij në ‘Instagram’ dhe krahas saj shkruan fjalët prekëse: “I shtrenjti im, më thave shpirtin! Lamtumirë diell zemre! Shko pranë zotit, Rexhep Dembacaj”.

Rudina ka treguar se i ati po luftonte prej kohësh dhe ishte në gjendje të keqe shëndetësore dhe ajo ka qenë gjithmonë pranë tij.

Edhe ditëlindja pak ditë më parë, e gjeti në spital me dëshirën e vetme që babai i saj të bëhej më mirë por për fat të keq ai është ndarë nga jeta.

https://www.instagram.com/p/CCYMa0onxQy/

ME TE LEXUARAT