Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Infektohet me koronavirus një mjek tek Urgjenca e Traumës

Një tjetër mjek shqiptar ka dalë pozitiv me koronavirus. Mësohet se është infektuar me virusin e rëndë një mjek tek Ugjrenca e Traumës.

Menjëherë pas konfirmimit pozitiv të mjekut, stafi mjekësor i Traumës ka kërkuar bërjen e tamponëve, pasi më herët pozitive me COVID-19 ka dalë edhe një infermiere.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet