Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Hailey Bieber shfaqet pa make up dhe me bikini tregon format perfekte

Hailey Bieber po shijon momente relaksuese me bashkëshortin e saj, Justin.

Modelja e njohur dhe këngëtari kanë filluar pushimet romantike në bregdet, dhe nuk kishte se si Hailey të mos tregonte trupin e saj të formësuar në bikini.

Modelja e Tommy Hilfiger pozoi vetëm në rroba banjo dhe pa pikë grimi duke treguar bukurinë natyrale për të cilën komentohet shpesh herë.

23 vjeçarja ndonëse nuk tregoi vendndodhjen, ajo bashkë me Justinin udhëtuan për në Utah për të festuar 4 korrikun, ditën e pavarësisë së ShBA-së.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet