Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Benzi përplaset me motorrin, 3 të plagosur në Lezhë, mes tyre edhe dy gra

Një aksident ka ndodhur para pak çastesh në hyrje të qytetit të Lezhës. Tre persona janë plagosur nga një makinë tip Benz teksa po kalonin rrugën.

Të plagosurit janë dy gra dhe një burrrë ndërkohë që në aksident është përfshirë edhe njëautomjet tjetër dhe një motor. Ende nuk dihet gjendja e të plagosurve të cilët janë transportuarme urgjencë drejt Spitalit Rajonal të Lezhës.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet