Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aman moj Dafina! Këngëtarja ka gati bashkëpunimin me një artist të huaj, del të premten

Me sa duket kjo stinë verore do të jetë e gjitha sukses i këngëtares Dafina Zeqiri.

Para pak ditësh, Dafina publikoi këngën “Aman” në bashkëpunim me Ledri Vulën dhe Lumi B, një projekt që rezultoi më se i suksesshëm dhe i pëlqyer nga fansat pasi ka mbledhur miliona në YouTube.

Por, Dafina nuk ndalet pasi këtë javë do të sjellë një tjetër bashkëpunim me artistin e huaj Gee Dixon.

Gee Dixon është një reper suedez, i cili numëron shumë hite përgjatë karrierës së tij

Lajmin e ka bërë vetë këngëtarja të ditur përmes një postimi në Instagram, ku ka publikuar një pjesë të shkurtër nga kënga dhe shkruan se do të publikohet këtë të premte.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet