Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Zbulohet emri i biznesmenit që i ka vjedhur zemrën Viola Spiros

Moderatorja sportive Viola Spiro ka qenë gjithnjë e rezervuar për jetën e saj private, por çështjet e saj të zemrës kanë tërhequr vëmendjen e kujtdo.

Zbulohet se Viola po jeton një histori të re dashurie, larg kamerave, por me një emër të njohur në fushën e biznesit të gazit në Shqipëri.

Arbër Avrami quhet partneri i moderatores. Ai ka një profil personal në Twitter dhe nëse kërkon emrin e tij në Google, me siguri do ta gjeni mes titujve që flasin për marrëveshjen e mirëmbajtës së gazsjellësit TAP.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet