Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vrasja e biznesmenit Hekuran Billa, Apeli vendos për bashkëpunëtorin Sebastjan Mali

Gjykata e Apelit ka lënë në burg Sebastjan Malin, i dyshuar si bashkëpunëtor në vrasjen e biznesmenit Hekuran Billa.

Apeli ka lënë në fuqi masën e sigurisë “arrest me burg” për Malin i dyshuar si bashkëpunëtor i Viktor Markut.

Viktor Marku, Sebastjan Mali, Adjola Lakra dhe Gjekson (Petrit) Pusi janë arrestuar mnga policia për vrasjen e 40-vjeçarit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet