Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Për sa para do “blihej” Stresi nga Edi Rama? Reperi befason me përgjigjen: Unë jam si…

Reperi Arkimed Lushja, i njohur si Stresi, ka qenë dje i ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ku temë diskutimi ishte shpallja e Kanye West për president të SHBA-ve.

Lidhur me këtë temë moderatorja Bieta e pyeti Stresin nëse “A do e shikojmë ndonjëherë Stresin në krah të Edi Ramës?”

I njohur si përkrahës i flaktë i PD-së, Stresi u përgjigj, se në mënyrë absolute jo.
Teksa e ka krahasuar veten me kreun e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, kur tha që sikurse dhe Albini, ai nuk i shkel idealet e parimet.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet