Për sa para do “blihej” Stresi nga Edi Rama? Reperi befason me përgjigjen: Unë jam si...

Soft
Për sa para do “blihej” Stresi nga Edi Rama? Reperi befason me

Reperi Arkimed Lushja, i njohur si Stresi, ka qenë dje i ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ku temë diskutimi ishte shpallja e Kanye West për president të SHBA-ve.

Lidhur me këtë temë moderatorja Bieta e pyeti Stresin nëse “A do e shikojmë ndonjëherë Stresin në krah të Edi Ramës?”

I njohur si përkrahës i flaktë i PD-së, Stresi u përgjigj, se në mënyrë absolute jo.

Teksa e ka krahasuar veten me kreun e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, kur tha që sikurse dhe Albini, ai nuk i shkel idealet e parimet.

ME TE LEXUARAT