Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Pas Zingraf Basha pret në PD Dulen dhe Kryemadhin, ja për çfarë u diskutua

Menjëherë pas përfundimit të takimit me ambasadorin e Gjermanisë Peter Zingraf, Lulzim Basha ka pritur në godinës e Partisë Demokratike aletët Vangjel Dule, kryetari i PBDNJ dhe Monika Kryemadhin, kryetaren e LSI-së.

Burime bëjnë me dije se në takim është diskutuar për organizimin e opozitës në zgjedhje si dhe përzgjedhjen e kandidatëve në rrethe. Ndërkohë me Zingraf Basha diskutoi për situatë politike në vend dhe reformën zgjedhore.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet