Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ndërron jetë 60- vjeçarja në plazhin e Durrësit, dyshohet se është mbytur duke u larë

DURRËS- Një 60- vjeçare ka ndërruar jetë në plazhin e Durrësit dhe dyshohet se është mbytur në det.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:00, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, ku gruaja që ndërroi jetë është me iniciale F.Zh. me banim në Durrës. Sipas policisë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet