Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ndalohet shqiptarja në Rinas, tentoi të kalonte drejt Turqisë mbi 18 mijë euro

Janë gjetur në Rinas rreth 18.500 euro të padeklaruara, të cilat tentoi t’i kalonte drejt Turqisë shqiptarja Festime C.

Sipas gazetares Klodiana Lala, kjo shumë parash nuk ishte deklaruar nga shtetasja shqiptare, e cila po udhëtonte drejt Turqisë dhe prandaj është bërë ndalimi i saj.

Autoritetet në aeroportin e Rinasit kanë nisur verifikimet sipas procedurave për ngjarjen në fjalë.

Lajmi i Fundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet