Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

“Mirë se erdhe engjëll”, deputeti i Kuvendit të Shqipërisë bëhet baba

Ditën e sotme është bërë baba deputeti i Kuvendit Halit Valteri, pjesë e opozitës së re në radhët e PD-së.

Valteri ka publikuar në Facebook një foto me vajzën e porsalindur dhe ka zbuluar emrin që i ka vendosur.

Deputeti e ka quajtur vajzën e tij Hera, ndërsa shkruan:

“Mirë se erdhe engjëlli im. Hera Halit Valteri 07.07.2020 ❤️”.

Welcome my angel 👼 Hera Halit Valteri 07.07.2020 ❤️

Gepostet von Halit Valteri am Dienstag, 7. Juli 2020

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet