Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Mbushet plazhi i Vlorës, në Lungomare, plazh dhe punime me rruspa njëherësh

Plazhi i Vlorës është mbushur me pushues diten e sotme duke u populluar ne menyre te konsiderueshme.

Në bregdet kryesisht janë parë pushues të moshave të ndryshme, nga fëmijët tek të moshuarit.

Ndërkohë në Lungomare ka vijuar puna për rehabilitimin e zonës.

Për tu ruajtur nga makineritë e rënda që po punojnë një pjesë e rrugës është rrethuar me rrjeta teli dhe është devijuar lëvizja.

Fotot jane realizuar nga Agjencia Fotografike LSA.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet