Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

E fundit/ Humbin jetën edhe 2 pacientë të tjerë te Infektivi

Kanë humbur jetën edhe dy pacientë në Spitalin Infektiv në 24 orët e fundit.

Lajmi është bërë i ditur nga “Abc News” dhe që të dy viktimat janë nga Kruja.

Betejën me Covid-19 e kanë humbur një 76-vjeçar dhe një 59 vjeçar, të cilët ishin të shtruar në Spitalin Infektiv prej disa ditësh.

Prej javësh situata në vend vazhdon të jetë shqetësuese, me rritje numri të të prekurve dhe shtrime të shumta në Infektiv./ Lajmi i Fundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet