Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Dua Lipa djeg Instagramin, pozon me bikini të kuqe

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka “ngritur” akoma më shumë temperaturat me postimet e fundit në Instagram.

Lipa është parë me bikini ngjyrë të kuqe dhe në pah ka nxjerrë linjat thuajse perfekte.

Ajo është me pushime së bashku me të dashurin Anwar Hadid dhe si destinacion kanë zgjedhur Karaibet.

Nuk kanë munguar dhe pozat romantike të dyshes teksa notojnë në det.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet