Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Deputeti shqiptar u bë baba për herë të parë, ja emri që ka zgjedhur për të bijën

Deputeti i opozitës së re, Halit Valteri është bërë baba.

Ai hyri ne Parlament pas zbritjes se listave të PD-së, ndersa diten e sotme me anë të një postimi ne Facebook ka bërë të ditur se sot ka ardhur në jetë vajzën e tij, të cilës i ka vendosur emrin Hera.

Halit Valteri publikoi foton nga spitali teksa mban të porsalindurën në krahë.

“Mirë se erdhe engjëlli im. Hera Halit Valteri 07.07.2020 ??’- shkroi deputeti në përshkrimin e fotos.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet