Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Çfarë do të ndodhë në ishullin e Sazanit? Ndalohen lundrimet detare

Ditën e nesërme me 8 korrik do të ndalohen të gjitha udhëtimet me mjete lundruese drejt bazës së Pashalimanit dhe Gadishullit të Karaburunit.

Ky operacion do të zhvillohet prej orës 9:00 e mëngjesit deri në orën 17:00.

Gjithashtu do të ndalohet lëvizja e mjeteve lundruese private (anije, gomone, jahte, skafe, varka etj ) nga ora 9:00 deri në 17:00 të të gjitha llojeve për arsye pune nga Baza detare Pashaliman.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet