Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Bilisht/ 53-vjeçari gjendet i mbytur në rezervuar, familja e tij u alarmua që mbrëmë

Një 53-vjeçar është gjetur i mbytur ditën e sotme në rezervuarin e Sellcave, Bilisht.

Sipas njoftimit të policisë, bëhet fjalë për shtetasin Artan Arapi, i cili që nga dje nuk ishte kthyer në banesë.

Kanë qenë familjarët ata që janë alarmuar të parët nga humbja e kontaktit me Artan Arapin dhe më pas ka vepruar policia.

Sipas informacioneve të para dyshohet se ngjarja ka qenë aksidentale dhe aktualisht trupi i pajetë ndodhet në morg.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet