Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Arilena Ara pa të brendshme në breg të detit, fansat e kritikojnë

Këngëtarja e njohur Arilena Ara duket që po shijon disa ditë pushimi në rrezet e diellit dhe detin. Arilena vijon të surprizojë ndjekësit me pozat ‘e nxehta’.

Ajo ka postuar foto të veshur me bikini.

Mund të themi që format e saj trupore janë shumë tërheqëse, dhe rrjeti ka plasur nga komentet.

Fansat kanë mbetur me të vërtetë të surprizuar nga pamja e këngëtares.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet