Arilena Ara pa të brendshme në breg të detit, fansat e kritikojnë

Showbiz
Arilena Ara pa të brendshme në breg të detit, fansat e

Këngëtarja e njohur Arilena Ara duket që po shijon disa ditë pushimi në rrezet e diellit dhe detin. Arilena vijon të surprizojë ndjekësit me pozat ‘e nxehta’.

Ajo ka postuar foto të veshur me bikini.

Mund të themi që format e saj trupore janë shumë tërheqëse, dhe rrjeti ka plasur nga komentet.

Fansat kanë mbetur me të vërtetë të surprizuar nga pamja e këngëtares.

ME TE LEXUARAT