Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vitet kanë ndalur për Rozana Radin, këngëtarja zbulon moshën në ditën e saj të lindjes

Këngëtarja e njohur, Rozana Radi, ka një karrierë të gjatë në televizion dhe është një nga më të pëlqyerat për talentin dhe karizmën e saj.

Sot ajo feston ditën e lindjes dhe ka zbuluar me anë të një postimi moshën e saj.

“Në këto 41 vite më e mira që kam bërë për veten time është jeta”, shkruan ajo në foton ku shfaqet me një fustan që i nxjerr në pah format elegante trupore.

Duket se vitet kanë ndaluar për këngëtaren e njohur, pasi koha kalon por ajo mbetet gjithmonë mjaft në formë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet