‘Kurrë nuk kam ndjerë një dhimbje kaq të thellë në jetën time’, reperi i njohur humb babain

Showbiz
‘Kurrë nuk kam ndjerë një dhimbje kaq të thellë

Machine Gun Kelly ka ndarë lajmin e trishtë se babai i tij ka ndërruar jetë, me një mesazh prekës drejtuar ndjekësve të tij.

Reperi 30-vjeçar po planifikonte të festonte përvjetorin e albumit të tij të katërt, “Hotel Diablo”, kur u njoftua se babai kishte ndërruar jetë.

Ai i njoftoi ndjekësit se do të bënte pak pushim dhe do të tërhiqej nga mediat sociale, ndërsa vajtoi të atin.

Reperi, emri i vërtetë i të cilit është Colson Baker, shkroi: "Unë kisha plane për përvjetorin e parë të ‘Hotel Diablo’ sot ... ai album ishte gjithçka që doja dhe e di se është afër për fansat e mi.”

“Por babai im mori frymë për herë të fundit këtë mëngjes dhe kurrë nuk kam ndjerë një dhimbje kaq të thellë në jetën time. Unë po e lë telefonin mënjanë. Të dua. Faleminderit të gjithëve për gjithçka."

Kelly nuk e ndau shkakun e vdekjes, pasi ai i mbajti private detajet e sakta.

Lajmi erdhi vetëm disa ditë pasi Kelly u pa me të dashurën e re, Megan Fox, 34 vjeç, teksa dilnin nga Los Angeles.

ME TE LEXUARAT