Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Është 42 vjeçe por duket si 20, këngëtarja e famshme shijon romancën me fotot “e nxehta” në plazh

Këngëtarja Nicole Scherzinger ka pozuar me një palë bikini seksi ngjyrë të bardhë, ndërsa shijon pushimet e saj romantike në plazh me të dashurin Thom Evans.

Këngëtarja, e cila ka mbushur 42 vjeçe këtë verë, mbante në dorë një kapelë gjigante në dorë, ndërsa hidhej në krahët e të dashurit 35-vjeçar.

Edhe pse 42-vjeçe, mosha për Nicole ka ndaluar, pasi këngëtarja vijon të ruajë bukurinë dhe format perfektë dhe këto foto e vërtetojnë më së miri.

Burimi: DailyMail | Përktheu dhe përshtati: Lajmi i Fundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet