Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Denoncimi i fortë i policit: Kryebashkiaku i Vorës është marrë peng nga Alfons Gjoka, kriminel

Një denoncim i fortë është publikuar nga ish-kryeministri Sali Berisha, i cili përmes një mesazhi nga qytetari dixhital shprehet se kryebashkiaku i Vorës është marrë peng nga një person i botës së krimit.

Denoncuesi i cili thotë se është punonjës policie në bashki, shkruan:

“Përshëndetje Z berisha mbrem meret Peng per disa ore kryetari ne detyr bashkis vore Z Hekuran Brahimai personi qe e ka Mare Peng quhet Alfonc Gjoka nje person I njohur I botes Krimit Arsya qe esht mar Peng e prones qe preket nga Projekti mafjoz I narkobanditeve. Policia hesht per kete ngjarje. Te lutem anonim Se Jam polic I bashkis vore. Respekte “

Ndërsa, Berisha shkruan:

“Merret peng narkokryetari monist i Vores!

Policia fsheh ngjarjen.”

Merret peng narkokryetari monist i Vores!Policia fsheh ngjarjen.Lexoni denoncimin e policit digjital….

Gepostet von Sali Berisha am Montag, 6. Juli 2020

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet