Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ilva Tare prezanton për herë të parë familjen, me Eduart Selamin e dy fëmijët

Gazetarja Ilva Tare ka publikuar për herë të parë nje foto familjare.

Në Instagram ajo ka shperndare një foto ku shfaqet me bashkëshortin Eduart Selami, ish-kryetar i Partisë Demokratike dhe dy fëmijët.

Foto eshte realizuar ne 5-vjetorin e lindjes se vajzes Melodi. Ilva shprehet e befasuar, pasi nuk po i besohet se si vitet ikin kaq shpejt.

‘Si rriten keshtu dhe vetem kur sheh qe ka feste ne shtepi! Ne ditelindjen e Mel’, shkruan gazetarja.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet