Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Futbollisti 24 vjecar mbytet duke u larë në liqen

Një lajm tronditës ka ardhur nga SHBA, teksa ish-lojtari i Notingham Forestsm Derrik Otim është mbytur në një liqen në Karolinën e Jugut.

Futbollisti anglez ishte duke notuar në liqen, teksa aty është mbytur duke i tronditur të gjithë.

Lajmi është konfirmuar nga vetë klubi i Notinghamit, që nëpërmjet një postimi në profilin zyrtar i shpreh ngushëllime familjarëve të 24-vjeçarit.

Në liqenin ku u mbyt futbollisti Otim janë mbytur edhe shumë të tjerë dhe për këtë arsye ai quhet një nga më të rrezikshmit në Karolinën e Jugut.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet