Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vetvaret i moshuari në Kavajë, Policia u njoftua rreth një orë më parë

Një 60- vjeçar në Kavajë i ka dhënë fund jetës.

Sipas burimeve mësohet se i moshuari me inicialet Sh.Xh, është vetvarur ditën e sotme.

Policia është njoftura në orën 16:30 teksa ka shkuar në vendin e ngjarjes për të hetuar për këtë ngjarje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet