Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Rama feston ditëlindjen sot, por e nis ditën me një urim special: Kur bëj keq, ndihem keq…

Ditën e sotme, 4 korrik, kryeministri Rama feston ditëlindjen e 56-të të tij, një ditë që koinçidon edhe me Pavarësinë e Amerikës.

Dhe pikërisht me një urim për Amerikën e ka nisur ditën edhe kryeministri i vendit.

Përmes një videoje që fillon me shprehjen e Abraham Linkoln “Kur bëj mirë, ndihem mirë. Kur bëj keq, ndihem keq. Kjo është feja ime”, Rama i uron pavarësinë Amerikës.

“HAPPY BIRTHDAY AMERICA! Zoti i bekoftë Shtetet e Bashkuara”, shkruan Rama mbi videon e postuar.

HAPPY BIRTHDAY AMERICA🇺🇸❤️🇦🇱

HAPPY BIRTHDAY AMERICA🇺🇸❤️🇦🇱Zoti i bekoftë Shtetet e Bashkuara🙏

Gepostet von Edi Rama am Freitag, 3. Juli 2020

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet