Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Plagosen 2 efektivët e policisë në Orikum, aksidentohen me motorr

Një aksident i rëndë është regjistruar këtë pasdite në Orikum ndërsa është përfshirë një mjet i policisë së shtetit, e për pasojë kanë mbetur të plagosur dy efektivë.

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes, ndërsa janë dërguar me urgjencë në spital.

Dyshohet se drejtuesi i mjetit, njëri nga dy efektivët, ka humbur kontrollin e drejtimit duke përfunduar jashtë rrugës.

Mësohet nga burimet se dy efektivët udhëtonin me motor të forcave “Shigjeta”, dhe nuk kanë marrë plagë të rënda.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet