Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Nora Istrefi tregon linjat perfekte me bikini rozë

Nora Istrefi zgjodhi Shqipërinë si destinacion për pushime. Nora po kalon pushimet në shoqërinë e vajzes se saj.

Ajo ka postuar një video në InstaStory, në të cilën tregon fizikun në bikini rozë, teksa po filmohej nga afër.

Nora Istrefi ka kohë që nuk ka sjellë diçka të re, por së fundi ka filluar xhirimet e një videoklipi të ri.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet