Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Me bikini blu dhe flamur amerikan, moderatorja shqiptare uron Pavarësinë e SHBA-ve

Moderatorja e sportit Lei Kraja ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj në Instagram me fotot e fundit në kuadër të ditës së Pavarësisë së SHBA-ve.

E veshur me bikini dhe doreza blu, Lei ka pozuar me flamurin amerikan në bregdet, teksa ka uruar këtë festë kombëtare të Amerikës.

Kujtojmë që Lei ka jetuar për një kohë të gjatë në Amerikë, ku edhe vazhdon te ketë pjesën tjetër të familjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet