Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Manastirliu publikon apelin e Tritan Kalos: Ka një masë të vlefshme për të ruajtuar veten dhe të tjerët. Maska!

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka publikuar mesazhin e ripërsëritur të mjekut Tritan Kalo për të përdorur maskat.

Sipas Kalos maska është masa e vetme për të ruajtur veten dhe të tjerët nga COVID-19. Kurse ministrja thotë se është mënyra më e mirë për të frenuar përhapjen e tij.

STATUSI NGA OGERTA MANASTIRLIU

🔴#COVID19
😷 Vendose maskën🙏🏼 Është mënyra më e mirë për të frenuar përhapjen e virusit!
#RuajVeten #RuajTëTjerët

#RespektoniRregullat

🔴#COVID19😷 Vendose maskën🙏🏼 Është mënyra më e mirë për të frenuar përhapjen e virusit! #RuajVeten #RuajTëTjerët#RespektoniRregullat

Gepostet von Ogerta Manastirliu am Samstag, 4. Juli 2020

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet