Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

“Koha e Edi Ramës ka mbaruar”, PD: Në grahmat e fundit, kryeministri premton rrugë 3D

Anëtari i Kryesisë së PD-së Alfred Rushaj me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se koha e Edi Ramës ka mbaruar tashmë.

Rushaj thekson se në grahmat e tij të fundit, kryeministri premton rrugë 3D.

Postimi i anëtarit të Kryesisë së PD-së Alfred Rushajt:

(1/2) Në grahmat e fundit të qeverisë në largim, Edi Ramës s`i ka mbetur gjë tjetër veç të premtojë rrugë 3D.

Në ditët e fundit të qeverisjes së dështimit, i vetmi sukses i tij mbeten videot me regji qëndrore dhe propaganda e dalë boje.

(2/2) Asnjë rrugë e premtuar me koncension dhe çmim stratosferik, asnjë projekt në 3D që vjedh xhepat e shqiptarëve dhe asnjë hajdutëri e re e projektuar nuk do të realizohet. Koha e Edi Ramës ka mbaruar!

Rrugët 3D te Edi Ramës, drejtori i fushatës së PD, #AlfredRushaj: Nuk do të realizohet asnjë projekt i qeverisë në ikje, që vjedh shqiptarët.

Rrugët 3D te Edi Ramës, drejtori i fushatës së PD, #AlfredRushaj: Nuk do të realizohet asnjë projekt i qeverisë në ikje, që vjedh shqiptarët. Ne grahmat e fundit të qeverisë në largim, Edi Ramës s’i ka mbetur gjë tjetër veç të premtojë rrugë 3D. Në ditët e fundit të qeverisjes së dështimit i vetmi sukses i tij mbeten videot me regji qëndrore dhe propaganda e dalë boje. Asnjë rrugë e premtuar me koncension dhe çmim stratosferik, asnjë projekt në 3D që vjedh xhepat e shqiptarëve dhe asnjë hajduteri e re e projektuar nuk do të realizohet. Koha e Edi Ramës ka mbaruar!https://twitter.com/alfredrushaj/status/1279391722791976961?s=21

Gepostet von Partia Demokratike e Shqipërisë am Samstag, 4. Juli 2020

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet