Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Kishte vrarë të moshuarën 18 vjet më parë, policia greke arreston shqiptarin në Volos

Arrestohet në Greqi një shtetas shqiptar për një vrasje 18 vite më parë.

Bëhet fjalë për vrasjen e një të moshuare në vitin 2003 në Volos.

Shqiptari ishte futur në shtepinë e të moshuarës dhe e kishte dhunuar duke e qëlluar në koke e trup me sende të forta e thikë.

Më pas, ai kishte grabitur shtëpinë. Në banesë, policia kishte gjetur një shenjë gishti, e cila u identifikua pas 18 vitesh.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet