Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ish-kryeministri feston ditëlindjen, Anita i bën dedikimin romantik “gjeneralit të zemrës”

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka festuar ditëlindjen e tij të 52-të dhe nuk kishte se si të mungonte urimi i bashkëshortes së tij, Anita Haradinaj.

Përmes një postimi në Instagram, Anita i dedikon fjalë të ëmbla “gjeneralit të saj”, ku i thotë se nuk do t’ia heqë asnjë gradë e yll si komandant lufte, por do t’ia shtojë edhe dy të tjerë.

Ky është postimi i plotë:

Nuk dua te t’a heq asnje grade e yll si gjeneral ushtrie e komandant i Luftes veq dua t’i shtoj nja dy me shume 😉 Ti je gjenerali i zemres sime, e gjeneral i dashurise se Gjinit, Hanes dhe Trimit,

Te duam perjete Ramush Harandinaj! Gezuar Ditelindja e une edhe sot vazhdoj te mendoj qe jam dhurata me e bukur e ditelindjes sate 😜! Gezuar 17 vjet bashk me te mira e te kqija 🙈

Anita dhe Ramushi kanë 17 vite lidhje bashkë dhe kanë tre fëmijë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet