Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ish deputeti Endri Hasa: Qeveria manipuloi të dhënat për ndihmat, Edi Rama kryeministër i dështuar

Ish deputeti i PD Endri Hasa me anë të një statusi në “Facebook” shprehet se qeveria ka manipuluar të dhënat për ndihmat.

Hasa tha se Edi Rama është kryeministër i dështuar, duke shtuar se kreu i qeverisë bën vetëm propagandë në kurriz të shqiptarëve.

Postimi i Endri Hasës:

Propaganda vazhdon të çirret por nuk e mbulon dot të vërtetën në sytë e shqipëarëve.

Qeveria i manipuloi të dhënat e ndihmave duke shumëfishuar me deklarata dhe foto propagande çfarë u shpërnda dhe duke përvetësuar si ndihmë shtetërore atë që u shpërnda nga biznesi dhe shoqatat.

Nderkohë bashkë me gënjeshtrat as babëzia nuk u ndal!

Rezervat u furnizuan me tender sekret dhe pa garë duke përjashtuar 35099 sipërmarrje nga kompania maqedonase EuroVia që si kompani kompjuterash skishte asnje lidhje me këto sherbime por kënaqte babëzinë e 🤡 kllounit dhe hajdutëve të tij.

Edi Rama është #kryeministerideshtuar!

Largimi i tij është alternativa e vetme për të sjellë #ditemetemira ✌️

Propaganda vazhdon të çirret por nuk e mbulon dot të vërtetën në sytë e shqipëarëve.Qeveria i manipuloi të dhënat e ndihmave duke shumëfishuar me deklarata dhe foto propagande çfarë u shpërnda dhe duke përvetësuar si ndihmë shtetërore atë që u shpërnda nga biznesi dhe shoqatat.Nderkohë bashkë me gënjeshtrat as babëzia nuk u ndal!Rezervat u furnizuan me tender sekret dhe pa garë duke përjashtuar 35099 sipërmarrje nga kompania maqedonase EuroVia që si kompani kompjuterash skishte asnje lidhje me këto sherbime por kënaqte babëzinë e 🤡 kllounit dhe hajdutëve të tij.Edi Rama është #kryeministerideshtuar!Largimi i tij është alternativa e vetme për të sjellë #ditemetemira ✌️

Gepostet von Endri Hasa am Samstag, 4. Juli 2020

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet