Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

“Dorëzohet” Merkel më në fund, shihet duke vendosur maskë pas kritikave

Angela Merkel është “dorëzuar” më në fund teksa është parë të vërë maskë në daljen e saj publike.

Pas shumë kritikash nga mediat, kancelarja gjermane është parë duke hyrë në dhomën e sipërme të parlamentit me maskë të zezë.

Merkel deri tani ishte arsyetuar se nuk ka nevojë për maskë sa kohë ruan distancimin fizik.

Maska e Merkel mbante mbishkrimin “EU2020.de”, i cili është një sajt kushtuar marrjes së presidencës nga Gjermania.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet